Dalyvaujame festivalyje „Šilas 2026”

Dalijamės mūsų jaunųjų aktorių trupės akimirkomis iš Vilniaus „Šilo” ugdymo centre vykusio respublikinio muzikos ir teatro festivalio „Šilas 2026”!
Mūsų pradinės mokyklos talentai su mokytojomis Joana ir Elena pristatė spektaklį „Liftas”, buvo labai šiltai sutikti ir palydėti aplodismentas. Festivalyje susitiko gausus būrys vaikų, jaunuolių ir pedagogų iš įvairiausių Vilniaus ugdymo įstaigų. Tad ir scenoje netrūko įvairovės: nuo stalo teatro improvizacijų ir muzikinių inscenizacijų iki dainų bei instrumentinių kūrinių.
Ši šventė – tai gražiausias įrodymas, kad menas neturi sienų. Muzika ir teatras sujungia bendruomenes, skatina įtrauktį, stiprina pasitikėjimą savimi ir kuria neįkainojamą bendrystės jausmą. 🤝❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *