Mamai – iš širdies!

Mamos meilė – tai šviesa, kuri lydi mus kiekviename žingsnyje. Už ją 3A klasės mokiniai dėkojo ypatingoje mokyklos šventėje.
Vaikai mamoms, močiutėms, globėjoms parengė miuziklą, kupiną dainų lietuvių ir ukrainiečių kalbomis, spektaklio elementų, šokių.
Vaikai jautriai kalbėjo apie svarbiausią žmogų, kurio buvimą jaučia visada. Nesvarbu, ar džiaugiasi pasiekimais, ar liūdi, ar ieško drąsos priimti naujus iššūkius.
Kiekviena daina ir kiekvienas žingsnelis scenoje pasakojo apie tai, kokia stipri, nepakeičiama ir visagalė yra mamos meilė.
Ačiū mamoms, močiutėms, globėjoms ir mokytojoms už kantrybę, rūpestį ir už visa, kas padeda vaikams augti laimingiems. 🧡

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *